„A szorgalom mindig kifizetődik” – Diákolimpia elődöntő

Február 20-án az Oláh Gábor utcai Sportcsarnokban rendezték meg a Diákolimpia területi elődöntőjét, amire 28 klub 390 nevezést adott le. A tavaszi versenyszezon legfontosabb versenye volt ez, hiszen kategóriánként az első 8 ember kvalifikálhatta magát az április 2-án megrendezésre kerülő veszprémi Diákolimpia döntőre! (tovább…)

MEGTEKINTÉS

Carpathia Cup – Rzeszow, Lengyelország

Két hete szombaton, a Shogun delegációja ismét Lengyelországban járt, ahol Magyarországot és az egyesületet képviselve 5 versenyző lépett tatamira a Carpathia kupán. Erre a komoly megmérettetésre 10 ország hozta el legjobbjait,de az erős nemzetközi mezőny ellenére mindenki helyt állt, gyakorolt és tapasztalatot szerzett. (tovább…)

MEGTEKINTÉS

XI. Zemplén kupa – Sátoraljaújhely

Ha Zemplén Kupa, akkor irány Sátoraljaújhely!
Még akkor is, ha hajnali hatkor már meleg motorral várt minket a busz a debreceni dojo elől.
A legizgatottabb a négy versenyző volt, Balázs Panni, Szűcs Péter, Dávid Csaba és Szarka Dávid, de folyamatos gyámolításból sem volt hiány a kísérők, Farkas Adrienn, Tornai Dávid és Nádasdi Márta részéről. (tovább…)