Megnyitó
1. Békési Benjámin (SBKSE-KABA)
2. Németh Balázs (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Szűcs Marcell, (Hajdúszoboszló)
Gyermek mini fiú nehézsúly:
1. Horváth Gergely (Karcagi SE)
2. Kőrösi Csingiz Dengizik (Senshi SE, Szeghalom)
3. Újfaludi Levente (Derecske Budo Egyesület)
Gyermek I. fiú könnyűsúly:
1. Szebeni Kristóf (Derecske Budo Egyesület)
2. Szabó Lóránd (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
3. Pajzs Dominik (Derecske Budo Egyesület)
3. Hosszú Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF TAEKWONDO)
Gyermek I. fiú középsúly:
1. Chlebik Bence (Hajdúszoboszló)
2. Fazekas Bence (Karcagi SE)
3. Lajtos Patrik (SBKSE-KABA)
3. Sági Roland (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
Gyermek I. fiú nehézsúly:
1. Szőke Tamás (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
2. Pénzes Sándor (Shogun Team, Debrecen)
Gyermek I. lány:
1. Kiss Gréta (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
2. Szilágyi Fruzsina (Hajdúszoboszló)
3. Tóth Boglárka (Senshi SE, Szeghalom)
Csak úgy suhan a láb...
Gyermek II. fiú könnyűsúly:
1. Bodnár Norbert (SBKSE-KABA)
2. Sidiras Stavros (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Pataki Viktor (Shogun Team, Debrecen)
Gyermek II. fiú középsúly:
1. Maglóczki Gergő (Shogun Team, Debrecen)
2. Farkas Bálint (Shogun Team, Debrecen)
3. Szilágyi József (Shogun Team, Debrecen)
3. Palotai Gyula (Derecske Budo Egyesület)
Gyermek II. fiú nehézsúly:
1. Szabó Bence (Derecske Budo Egyesület)
2. Sarkadi Bence (Karcagi SE)
3. Nagy Máté (Shogun Team, Debrecen)
Gyermek II. lány könnyűsúly:
1. Kiss Eliza (Hajdúszoboszló)
2. Pál Éva (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
Gyermek II. lány nehézsúly:
1. Papp Dóra (Karcagi SE) 2.
2. Bene Brigitta (Békéscsaba Lakótelepi SE All-Style Karate)
Már ilyen korban is képzettek...
Serdülő fiú könnyűsúly:
1. Bodnár József (SBKSE-KABA)
2. Mészáros Norbert (Shogun Team, Debrecen)
3. Mundrucz Péter (Senshi SE, Körösladány)
Serdülő fiú középsúly:
1. Zsólyomi Zsombor (Shogun Team, Debrecen)
2. Sági Zsolt (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
3. Takács Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF TAEKWONDO)
Serdülő fiú nehézsúly:
1. Adorján Patrik (Shogun Team, Debrecen)
2. Bene Zalán (Békéscsaba Lakótelepi SE All.-Style Karate)
3. Katona Dániel (Derecske Budo Egyesület)
Rúgások hegyén-hátán...
Serdülő lány könnyűsúly:
1. Maglóczki Kira (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF TAEKWONDO)
2. Rákóczi Réka (Békéscsaba Lakótelepi SE All-Style Karate)
3. Fábián Rita (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
Serdülő lány nehézsúly:
1. Agárdi Terézia Amanda (Senshi SE, Körösladány)
2. Balikó Stella (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF TAEKWONDO)
3. Kovács Vivien (Békéscsabai Lakótelepi SE iTF TAEKWONDO)
Ifjúsági fiú:
1. Sitku Roland (Shogun Team, Debrecen)
2. Kovács Dávid (Shogun Team, Debrecen)
3. Csontos Norbert (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
Gregor László