Keresés a weboldalban:

Képgaléria

Mikepércsi sportoló Európa bajnokságra készül

2014. ápr. 07.

A Karate Diákolimpia elődöntőt követően, a Mikepércsi Harcművészeti SE versenyzői közül hat versenyző kvalifikálta magát az országos döntőbe. Közülük ketten sajnos betegség miatt nem indultak, de négy versenyző eredményesen szerepelt a veszprémi döntőn.

-Dankó Lajos az ifi korcsoportban harcosan küzdött, de a bírók az ellenfelét látták jobbnak az első körben; így helyezetlenül zárt.

-Nagy Máté a serdülő középsúlyban három küzdelmet vívott, s a 3. helyen végzett

-Szilágyi Áron a korcsoportja formagyakorlat versenyét megnyerte 26 induló közül, míg a küzdelemben bronzérmet szerzett.

-Szűcs Péter a juniorok között a formagyakorlat számot megnyerte, valamint a küzdelemben harmadik lett.

A versenyzők eredményét emeli, hogy a döntőn 76 klub 630 versenyzője küzdött a győztes helyekért. Nem ritkán 26-28 versenyző közül született meg a győztes, kategóriánként.

Szűcs Péter ezen teljesítményével jogot szerzett, hogy a 2014-es Shinkyokushin karate Európa bajnokságon képviselje Magyarországot Azerbajdzsánban, Bakuban. Mind küzdelem, mind formagyakorlat versenyszámban érdekelt az Eb-n Péter."

A képen balról: Rácz Csaba edző, Szűcs Péter, Nagy Máté, Szilágyi Áron és Dankó Lajos.

Hírek   |   Település   |   Önkormányzat   |   Letöltések   |   Képgaléria   |   Vendégkönyv