Versenyzők

A 2013-as versenyzők egy része

A 2012-es versenyzők egy része

A 2011-es csapat egy része

A 2010-es Csapat

Sári Enikő

Sportszakmai önéletrajz

2009

III.Polgármester kupa női küzd -65kg C-kat 2.hely
Mikulás kupa női küzd -65kg C-kat 3.hely
Mikulás kupa női küzd -65kg C-kat 3.hely
2010
VII.J&S Speed kupa női küzd -65kg C-kat 3.hely
Szlovák open női küzd -65kg C-kat
3.hely
Mikulás kupa női küzd -65kg C-kat
3.hely
2011
Szlovák open női küzd -65kg C-kat 2.hely
IX.J&S Speed kupa női küzd -65kg C-kat 3.hely
Austrian open női küzd -65kg B-kat 1.hely
Mikulás kupa női küzd -65kg B-kat 3.hely
2012
XI.J&S Speed kupa női küzd -65kg B-kat 2.hely
Austrian open női küzd -65kg B-kat 3.hely
II.Policer kupa női küzd +65kg C-kat 2.hely
VI.Mikulás kupa női küzd +64kg C-kat 2.hely
2013
Polgármester kupa-Ekel női küzd +65kg B-kat 1.hely
Polgármester kupa-Ekel legtechnikásabb női versenyző

2014
Full Contact Magyar bajnokság női 65kg küzd A-kat 3.hely
XIV.Nagykun kupa női 65kg küzd A-kat 1.hely
Szlovák open női 65kg küzd 1.hely

2015
X.Zemplén kupa női A-kat küzd 2.hely

Nagy Miklós

2009
III.Polgármester kupa ffi küzd +90kg C-kat 1.hely
2010
Diákolimpia elődöntő ffi küzd +90kg 1.hely
Diákolimpia döntő ffi küzd +90kg 2.hely
Szlovák open ffi küzd +90kg C-kat 2.hely
Mikulás kupa ffi küzd +90kg C-kat 3.hely
2011
Mikulás kupa ffi küzd +90kg C-kat 3.hely
2012
Zemplén kupa ffi küzd +90kg B-kat 2.hely
XI.J&S Speed kupa ffi küzd +90kg C-kat 1.hely
Austrian open ffi küzd +80kg B-kat 3.hely
II.Policer kupa ffi küzd +80kg B-kat 3.hely

2013
VIII.Zemplén kupa ffi küzd 90kg B-kat 2.hely
Polgármester kupa-Ekel ffi küzd 90kg B-kat 3.hely
XIII.Nagykun kupa ffi küzd 90kg B-kat 1.hely

2014
Balmaz kupa felnőtt B kat. küzd 1.hely
Balmaz kupa-legtechnikásabb férfi versenyző
XIV.Nagykun kupa felnőtt B kat. 90kg kózd 1.hely

2015
X.Zemplén kupa ffi 90kg B.kat küzd 1.hely
Damashi kupa ffi felnőtt B-kat 90kg küzd 3.hely

Farkas Adrienn

2009
III. Nemesócsai Polgármaster kupa gyerek II. női +43kg küzd 2.hely
2010
V.Zemplén kupa srd női +58kg küzd 3.hely
III.Polgármester kupa-Keszegfalva srd női +58kg küzd 3.hely
Szlovák open srd női +58kg küzd 3.hely
Diákolimpia elődöntő srd női +58kg küzd 3.hely
2011
VI.Zemplén kupa srd női +58kg küzd 2.hely
IV.Polgármester kupa – Keszegfalva srd női +58kg küzd 1.hely
II.Tadashi kupa srd női +60kg küzd 3.hely
XI.J&S Speed kupa srd női +58kg küzd 3.hely
2012
I.Kyo kupa ifj női + 60 kg küzd 2.hely
2013
Diákolimpia elődöntő ifj női +60kg küzd 1.hely
Diákolimpia elődöntő legharcosabb női versenyző különdíj
Sysman open ifj női +65kg küzd 3.hely
Utánpótlás Magyar bajnokság ifj női +60kg 3.hely

2014
Diákolimpia elődöntő junior női +65kg küzd 1.hely
Sysman open junior női +65kg küzd 4.hely
XIV.Nagykun kupa női +65kg küzd 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság junior női +65kg 2.hely

2015
XVIII.Bushido kupa junior női +65kg küzd 1.hely
XVIII.J&S Speed kupa junior fiú +65kg küzd 2.hely

2016
Diákolimpia elődöntő junior női küzd 1.hely
Diákolimpia döntő junior női +65kg küzd 3.hely
Orosháza open junir női küzd 2.hely
II.Damashi kupa felnőtt női C-kat 1.hely

Szűcs Péter

2011
D
iákolimpia elődöntő srd ffi küzd 64kg 3.hely
II.Tadashi kupa srd ffi küzd +64kg 2.hely
XI.J&S Speed kupa srd fiú kata 2.hely
XI.J&S Speed kupa srd fiú küzd +74kg 3.hely
Magyar bajnokság srd fiú küzd 74kg 3.hely
2012
Diákolimpia elődöntő ifj fiú küzd 75kg 2.hely
I.Kyo kupa ifj fiú küzd 75kg 2.hely

2013
VIII.Zemplén kupa Ifj fiú kata 2.hely
VIII.Zemplén kupa Ifj fiú 75kg küzd 2.hely
Polgármester kupa-Ekel ifj fiú 75kg küzd 1.hely
Diákolimpia elődöntő ifj fiú kata 2.hely
Diákolimpia elődöntő ifj fiú 75kg küzd 1.hely
Diákolimpia döntő ifj fiú kata 1.hely
Diákolimpia döntő ifj fiú 75kg küzd 3.hely
XIII. J&S Speed kupa ifj fiú kata 2.hely
Sysman open ifj fiú kata 1.hely
Sysman open ifj fiú küzd 75kg 2.hely
XIV.J&S Speed kupa ifj fiú kata 1.hely
XIII.Nagykun kupa ifj fiú kata 1.hely
Európa bajnokság ifj fiú kata 5.hely
Európa bajnokság ifj fiú küzd -75kg 5-8.hely
Utánpótlás Magyar bajnokság ifj fiú 75kg 1.hely

2014
Diákolimpia döntő jun 75kg küzd 3.hely
Diákolimpia döntő jun ffi kata 1.hely
XV.J&S Speed kupa junior kata 2.hely
Shinkyokushin Európa bajnokság junior ffi 70kg küzd 3.hely
Shinkyokushin Európa bajnokság junior ffi kata 7.hely
Sysman open junior ffi 75kg küzd 1.hely
Sysman open junior ffi kata 2.hely
XIV.Nagykun kupa junior ffi kata 1.hely
XIV.Nagykun kupa legtechnikásabb férfi versenyző
XVI. J&S Speed kupa junior kata 3.hely
Szlovák bajnokság junior kata 2.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság junior kata 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság junior 75kg küzd 1.hely
VII.MKKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság junior 75kg küzd 1.hely
VII.MKKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság legharcosabb férfi küzdő különdíj

2015
X.Zemplén kupa junior kata 2.hely
Diákolimpia elődöntő junior 75kg küzd 2.hely
Diákolimpia elődöntő junior ffi kata 2.hely
Diákolimpia döntő junior ffi kata 1.hely
Diákolimpia döntő junior ffi 75kg küzd 1.hely
XVII.J&S Speed kupa junior ffi kata 1.hely
Sysman open junior ffi kata 1.hely
Sysman open juniro ffi 75kg küzd 1.hely

2016
XVI.Zemplén kupa felnőtt ffi B-kat 1.hely
II.Damashi kupa felőtt ffi B-kat 1.hely

Dávid Csaba

2012
I.Kyo Kupa Ifj fiú kata 2.hely

2013
VIII.Zemplén kupa Ifj fiú kata 1.hely
Diákolimpia elődöntő ifj fiú kata 1.hely
Diákolimpia döntő ifj kata 2.hely
XIII. J&S Speed kupa ifj fiú kata 1.hely

2014
Diákolimpia döntő junior ffi kata 3.hely
Sysman open junior kata 1.hely
XVI. J&S Speed kupa junior kata 2.hely
Szlovák bajnokság junior kata 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság junior kata 2.hely

2015
X.Zemplén kupa junior kata 1.hely
Diákolimpia elődöntő junior ffi kata 1.hely
Full-Contact Magyar Bajnokság felnőtt ffi kata 6.hely
Diákolimpia döntő junior ffi kata 2.hely
Shinkyokushin Európa bajnokság junior ffi kata 5.hely
XVII.J&S Speed kupa junior ffi kata 2.hely
XVII.J&S Speed kupa felnőtt ffi kata 3.hely
Austrian open junior ffi kata 2.hely
Sysman open junior ffi kata 3.hely

2016
XVI.Zemplén kupa felnőtt ffi kata 3.hely
Diákolimpia elődöntő junior ffi kata 1.hely
Diákolimpia döntő junior ffi kata 1.hely
Orosháza open felnőtt ffi A-kat 5.hely

Farkas Bálint

2009
III.Nemesócsai Polgármester Kupa gyerek 1 fiú középsúly küzd 2.hely
2010
VI.Zemplén kupa gyerek 1 fiú középsúly küzd 1.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 1 fiú küzd +30kg III.hely
2011
IV.Polgármester kupa Keszegfalva gyerek 1 fiú küzd +30kg II.hely
2012
I.Shogun házi bajnokság gyerek1 nehézsúly II.hely
Austrian open gyerek 2 ffi kata 4.hely
XII.Nagykun kupa gyerek 2 ffi kata IV.hely
II.Policer Kupa gyerek 2 +37kg ffi küzd I.hely
Szeghalom gyerek 2 +37kg ffi küzd 2.hely

2013
Diákolimpia elődöntő gyerek 2 -44kg fiú küzd 2.hely
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú 42kg küzd 3.hely
XIII.Nagykun kupa gyerek 2. fiú +47kg küzd 3.hely

2014
II.Polgármester kupa-Slovakian open serd 60kg küzd 3.hely

2015
X.Zemplén kupa serd fiú kata 3.hely
Diákolimpia elődöntő srd 70kg küzd 2.hely
Diákolimpia döntő srd ffi 70kg küzd 3.hely
XVII.J&S Speed kupa srd ffi 70kg küzd 3.hely
Balmaz kupa srd küzd 2.hely
II.Nyíradony kupa srd fiú küzd 70kg küzd 1.hely
II.Nyíradony kupa srd fiú kata 2.hely
XVIII.Bushido kupa srd fiú küzd 3.hely

Jónás Alexa

2014
Balmaz kupa női B kat. 2.hely
Balmaz kupa-legtechnikásabb női versenyző
Sysman open U22 női kata 3.hely
XIV.Nagykun kupa felnőtt női kata 1.hely
XIV:Nagykun kupa női B kat. 65kg 1.hely
Szlovák bajnokság női B kat. 65kg 2.hely
Szlovák bajnokság felnőtt női kata 3.hely

2015
X.Zemplén kupa felnőtt női kata 1.hely
Full-Contact Magyar Bajnokság felnőtt női kata 6.hely
Damashi kupa felnőtt női B-kat küzd 3.hely
Sysman open U22 női kata 3.hely
Sysman open U22 női küzd 2.hely

Tóth Zoltán

2010
VII.J&S Speed kupa gyerek II. fiú kata 3.hely
VIII.J&S Speed kupa gyerek II. fiú nehézsúly küzd 3.hely
2011
Diákolimpia elődöntő srd ffi 54kg küzd 3.hely
IX.J&S Speed kupa srd ffi kata 2.hely
X.J&S Speed kupa srd ffi kata 1.hely
2012
VII. Zemplén kupa srd ffi kata 2.hely
I.Kyo Kupa srd ffi kata 3.hely
XI.J&S Speed kupa srd ffi kata 1.hely
XII.J&S Speed kupa srd ffi kata 2.hely

2013
VIII.Zemplén kupa Ifjúsági fiú kata 4.hely
Diákolimpia elődöntő ifjúsági fiú kata 3.hely
Sysman open ifj fiú kata 2.hely
XIV.J&S Speed kupa ifj fiú küzd 2.hely
XIII.Nagykun kupa ifj fiú kata 2.hely

2014
Diákolimpia elődöntő ifjúsági fiú 75kg küzd 2.hely
Diákolimpia elődöntő ifjúsági fiú kata 2.hely
XV.J&S Speed kupa serdülő kata 2.hely
Sysman open ifi ffi 75kg küzd 2.hely
XIV.Nagykun kupa ifi kata 1.hely
XVI. J&S Speed kupa ifi fiú kata 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság ifi kata 1.hely

2015
X.Zemplén kupa junior kata 3.hely
Diákolimpia elődöntő junior ffi kata 3.hely
Sysman open junior ffi kata 2.hely

Nagy Máté

2012
I.Shogun házi bajnokság gyerek II. fiú küzd 60kg 2.hely
XII.J&S Speed kupa gyerek II. fiú küzd 60kg 5.hely
Szeghalom gyerek II. fiú küzd 60kg 3.hely
II.Policer kupa gyerek II. fiú küzd 60kg I.hely

2013
XIV.J&S Speed kupa serdülő fiú küzd 3.hely

2014
Diákolimpia elődöntő serdülő fiú 70kg küzd 3.hely
Diákolimpia döntő serdülő fiú 70kg küzd 3.hely
I.Balmaz kupa serdülő küzd 3.hely
XVI. J&S Speed kupa serdülő fiú 70kg küzd 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság serdülő fiú 70kg küzd 3.hely

2015
Damashi kupa ifi ffi 70kg küzd 3.hely


Pataki Viktor
2011
Diákolimpia elődöntő gyerek 1 ffi küzd +30kg III.hely
2012
Szeghalom gyerek 2 ffi küzd +30kg III.hely
2014
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság serdülő fiú küzd 3.hely
2015
Diákolimpia elődöntő srd fiú kata 2.hely
II.Nyíradony kupa srd fiú küzd 1.hely

ifj.Somi Miklós

2012
VII. Zemplén kupa gyerek I. fiú nehézsúly küzd I.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek I. fiú kata 3.hely
Világkupa Szentes gyerek I.fiú nehézsúly küzd 2.hely

2013
XIII.Nagykun kupa gyerek 2. +53kg küzd 1.hely

2014
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú +55kg küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú +55kg küzd 2.hely


Szilágyi Áron

2012
Austrian open gyerek 1 fiú kata 2.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek I. fiú kata 2.hely
Diákolimpia döntő gyerek I. fiú kata 1.hely
I.Kyo kupa gyerek I. fiú küzd +30kg 1.hely
I.Kyo kupa gyerek I. fiú kata 2.hely
XI.J&S Speed kupa gyerek I. fiú kata 1.hely
XII.J&S Speed kupa gyerek I. fiú kata 2.hely
II.Policer kupa gyerek I. fiú küzd +30kg 3.hely
V. Utánpótlás Magyar bajnokság gyerek I. fiú küzd +30kg 3.hely

2013
VIII.Zemplén kupa gyerek 2. fiú kata 1.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú kata 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú kata 2.hely
XIII. J&S Speed kupa gyerek 2. fiú kata 1.hely
XIII.Nagykun kupa gyerek 2.fiú kata 3.hely

2014

Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú 45kg küzd 2.hely
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú 45kg küzd 3.hely
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú kata 1.hely
XV.J&S Speed kupa gyerek 2 kata 2.hely
XV.J&S Speed kupa gyerek 2. 45kg küzd 2.hely
I.Balmaz kupa gyerek 2. küzd 2.hely
XIV.Nagykun kupa gyerek 2 45kg küzd 3.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 2. fiú kata 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 2. fiú küzd 2.hely

2015
Diákolimpia elődöntő srd fiú kata 1.hely
Diákolimpia döntő srd fiú kata 3.hely


Bakonyi Ádám

2012
Diákolimpia elődöntő gyerek 1 fiú+37kg küzd 1.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 1 fiú kata 3.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1 fiú +37kg küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1 fiú kata 3.hely
I.Kyo kupa gyerek 1 fiú +37kg küzd 1.hely
I.Kyo kupa gyerek 1 fiú kata 1.hely
XI.J&S Speed kupa gyerek 1 fiú +37kg küzd 2.hely
XI.J&S Speed kupa gyerek 1 fiú kata 3.hely
II.Policer kupa gyerek 1 fiú +37kg küzd 3.hely
V.Utánpótlás Magyar bajnokság gyerek 1. fiú +37kg küzd 1. hely

2013
Utánpótlás Magyar bajnokság gyerek 2. fiú küzd 52kg 3.hely

2014
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú kata 3.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú 55kg küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú 55kg küzd 1.hely
XV.J&S Speed kupa gyere 2. fiú 55kg küzd 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 2. fiú küzd 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 2. fiú kata 2.hely
VII.MKKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 2. 60kg küzd 1.hely

2015
Diákolimpia elődöntő srd fiú kata 3.hely
Diákolimpia döntő srd ffi kata 3.hely
IV.Renmei kupa srd fiú küzd 1.hely
Damashi kupa srd fiú küzd 3.hely

2016
Diákolimpia döntő srd fiú 70kg küzd 2.hely
XIX.J&S Speed kupa srd fiú kata 3.hely
XIX.J&S Speed kupa srd fiú küzd 1.hely


Heith-Fekete Lina

2015
Diákolimpia döntő gyerek 1. női 35kg küzd 3.hely
IV.Renmei kupa gyerek 1. küzd 1.hely

Szabó Evelin

2012
I. Kyo kupa gyerek I. női kata 3.hely
I. Kyo kupa gyerek I. 28 kg küzd 3.hely
I. Shogun házi Bajnokság gyerek I.női küzd 3.hely
XII.J&S Speed kupa gyerek I. női 35kg küzd 3.hely
V.Utánpótlás Magyar bajnokság gyerek I. női 35kg küzd 3.hely

2013
Utánpótlás Magyar bajnokság gyerek 2. küzd 35kg 3.hely

2014
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. női 45kg küzd 3.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. női kata 2.hely
I.Balmaz kupa gyerek 2. küzd 2.hely
VII.MKKSZ Magyar Bajnokság gyerek 2. 45kg küzd 3.hely

2015
Balmaz kupa srd küzd 2.hely
XVIII.J&S Speed kupa srd lány 48kg küzd 3.hely



Bánki Horváth Norbert

2012
I.Kyo kupa fiu kata 3.hely

2015
IV.Renmei kupa fiú küzd 2.hely



Bencze Szilvia

2014
I.Balmaz kupa gyerek 2. küzd 3.hely

2016
Diákolimpia elődöntő srd lány kata 1.hely
Diákolimpia döntő srd lány kata 1.hely
XIX.J&S Speed kupa srd lány kata 3.hely


Sallai József

2012
I.Kyo kupa fiú kata 3.hely

2015
IV.Renmei kupa fiú küzd 1.hely
Damashi kupa fiú küzd 3.hely



Balázs Panni

2012
I. Kyo Kupa serdülő lány kata 3.hely

2013
Diákolimpia elődöntő serdülő lány kata 1.hely
Diákolimpia döntő serdülő lány kata 3.hely
XIII. J&S Speed kupa serdülő lány kata 2.hely
XIII. J&S Speed kupa serdülő lány -48 kg 3.hely
XIII.Nagykun kupa serdülő lány kata 2.hely
Utánpótlás Magyar bajnokság serdülő lány küzd -48kg 3.hely

2014
Diákolimpia elődöntő ifjúsági lány 55kg küzd 3.hely
Diákolimpia elődöntő ifjúsági lány kata 2.hely
Diákolimpia döntő ifi lány 55kg küzd 3.hely
XV.J&S Speed kupa serdülő kata 3.hely
Sysman open ifi női kata 3.hely
XVI. J&S Speed kupa ifi lány kata 2.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság ifi lány kata 2.hely

2015
X.Zemplén kupa ifi lány kata 2.hely
X.Zemplén kupa ifi lány 55kg küzd 3.hely
Diákolimpia elődöntő ifi 50kg küzd 2.hely
Diákolimpia elődöntő ifi lány kata 1.hely
Diákolimpia döntő ifi női küzd 1.hely
Damashi kupa ifi női 50kg küzd 2.hely
XVII.J&S Speed kupa ifi női 50kg küzd 3.hely
XVII.J&S Speed kupa ifi nőu kata 3.hely
Sysman open ifi női kata 3.hely
XVIII.J&S Speed kupa ifi lány kata 2.hely
Ifjúsági Európa Bajnokság ifi lány kata 3.hely

2016
XVI.Zemplén kupa junior női kata 2.hely
Diákolimpia elődöntő junior női kata 2.hely
Diákolimpia döntő junior női kata 3.hely
Orosháza open junior női kata 1.hely
Swiss open junior női kata 1.hely
XIX.J&S Speed kupa junior női kata 1.hely

Asztalos Árpád

2014
I.Balmaz kupa gyerek 2. küzd 1.hely

Szabó Bence

2016
II.Damashi kupa gyerek 1. fiú küzd 3.hely


Sitku Roland

2012
Szeghalom ifj ffi küzd 1.hely

2013
Diákolimpia elődöntő junior ffi 65kg küzd 3.hely

2015
Damashi kupa felnőtt C-kat ffi küzd 2.hely


Ludasi Krisztián

2010
VII.J&S Speed Kupa srd ffi74 kg küzd 3.hely

Balogh Botond

2016
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú 40kg küzd 2.hely

Bokor Róbert

2012
VI.Mikulás kupa ffi küzd 80kg C-kat 1.hely

2013
VIII.Zemplén kupa ffi küzd 80kg C-kat 3.hely

2014
XIV.Nagykun kupa ffi küzd 80kg B-kat 2.hely

2015
Balmaz kupa felnőtt ffi küzd 3.hely

Tarsoly Ádám

2014
I,Balmaz kupa gyerek 2. küzd 3.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 2. fiú küzd 3.hely

2015
II.Nyíradony kupa gyerek 2. fiú kata 3.hely

Kiss Alexa Viktória

2013
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány küzd +31kg 3.hely

2014

Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány küzd 35kg 2.hely
XV.J&S Speed kupa gyerek 1. kata 3.hely
XVI. J&S Speed kupa gyerek 1. lány 35kg küzd 3.hely

2015
Balmaz kupa gyerek2. lány küzd 3.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 2. lány küzd 3.hely

2016
XIX.J&S Speed kupa gyerek 2 lány küzd 3.hely

Mészáros Tamás

2013
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. fiú kata 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. fiú kata 3.hely
XIII. J&S Speed kupa gyerek 1. fiú kata 3.hely
XIII. J&S Speed kupa gyerek1. fiú 37kg 3.hely
XIV.J&S Speed kupa gyerek 1. fiú kata 1.hely
Utánpótlás Magyar bajnokság gyerek 1. fiú küzd +37kg 3.hely

2014

Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú 40kg küzd 2.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú kata 3.hely
Diákolimpia döntő gyerek 2. fiú 40kg küzd 3.hely
XV.J&S Speed kupa gyerek 2. kata 3.hely
I.Balmaz kupa gyerek 2. küzd 1.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 2. fiú 40kg küzd 3.hely

2015
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. küzd 45kg 3.hely


Szilágyi József

2013
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú küzd 3.hely

2014
I.Balmaz kupa serdülő 2.hely

2015
Damashi kupa srd fiú küzd 3.hely

2016
II.Damashi kupa ifi fiú küzd 2.hely

Lehel Krisztián

2014
I.Balmaz kupa gyerek 2, küzd 1.hely

2015
II.Nyíradony kupa gyerek 2. küzd 3.hely

2016
XIX.J&S Speed kupa srd fiú kata 3.hely
XIX.J&S Speed kupa srd fiú küzd 3.hely

Nádasdi Márta

2013
XIII.Nagykun kupa serdülő lány 55kg 3.hely
Utánpótlás Magyar bajnokság serdülő lány küzd 58kg 3.hely
XIV.Nagykun kupa serdülő lány 55kg küzd 1.hely

2015
Diákolimpia elődöntő ifi 60kg küzd 2.hely
Diákolimpia döntő ifi női 60kg küzd 3.hely
Damashi kupa ifi női 60kg küzd 1.hely
Sysman open ifi női 60kg küzd 2.hely

2016
Swiss open ifi lány küzd 55kg 3.hely
II.Damashi kupa ifi lány küzd 3.hely

Csaplovics Enikő

2014

Diákolimpia elődöntő gyerek 1. 29kg küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. 26kg küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. kata 2.hely
XV.J&S Speed kupa gyerek 1. kata 1.hely
XV.J&S Speed kupa gyerek 1. 29kg küzd 3.hely
I.Balmaz kupa gyerek 1. küzd 3.hely
XVI. J&S Speed kupa gyerek 1. lány küzd 2.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 1. lány kata 3.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 1. lány küzd 3.hely
VII.MKKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 1. 35kg küzd 3.hely

2015
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. 35kg küzd 1.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. kata 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. női kata 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. női 35kg küzd 2.hely
XVII.J&S Speed kupa gyerek 1 női 35kg küzd 1.hely
XVII.J&S Speed kupa gyerek 1. női kata 1.hely
Austrian open gyerek 1. kata 2.hely
Balmaz kupa gyerek 2. 35kg küzd 2.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 1. 35kg küzd 1.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 1.lány kata 1.hely
XVIII.Bushido kupa gyerek1. 35kg küzd 1.hely
XVIII.J&S Speed kupa gyerek 1. lány 2+35kg küzd 2.hely
XVIII.J&S Speed kupa gyerek 2. lány kata 1.hely

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. lány kata 1.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. lány küzd 2.hely
XIX.J&S Speed kupa gyerek 2. lány küzd 3.hely

Kostyál Viktor

2011
VI.Zemplén kupa ffi küzd -80kg C-kat 1.hely
IX.J&S Speed kupa ffi küzd -80kg C-kat 3.hely
Tadashii kupa ffi küzd -80kg C-kat 2.hely
2012
XI.J&S Speed kupa ffi küzd -80kg C-kat 3.hely
Austrian open ffi küzd -80kg 3.hely
2013
VIII.Zemplén kupa ffi küzd 80kg C-kat 2.hely
Polgármester kupa-Ekel ffi küzd 80kg C-kat 1.hely
XIII. J&S Speed kupa ffi küzd. 80kg C-kat 1.hely
2014
I.Balmaz kupa ffi C-kat 1.hely
II.Polgármester kupa-Slovakian open ffi 80kg küzd C-kat 1.hely

Szarka Dávid

2014
II.Polgármester kupa-Slovakian open ffi 80kg küzd C-kat 2.hely

2015
X.Zemplén kupa ffi B-kat küzd 3.hely
Damashi kupa ffi B-kat 1.hely
Austrian open ffi B-kat 1.hely
Balmaz kupa ffi küzd 3.hely
II.Nyíradony kupa ffi küzd 1.hely

2016
II.Damashi kupa felnőtt ffi C-kat 3.hely

Csiki Renáta

2016
Diákolimpia elődöntő srd lány küzd 3.hely

Balázs Ákos

2014
Diákolimpia döntő gyerek 1. fiú 29kg küzd 2.hely
I.Balmaz kupa gyerek 1. küzd 2.hely
XVI. J&S Speed kupa gyerek 1. fiú küzd 2.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 1. fiú küzd 3.hely
VII.MKKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 1. 29kg küzd 2.hely

2015
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. 29kg küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. ffi kata 2.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. ffi 29kg küzd 1.hely
XVII.J&S Speed kupa gyerek 1. ffi 29kg küzd 2.hely
Balmaz kupa gyerek2. küzd 1.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 1. fiú küzd 1.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 1. fiú kata 2.hely
XVIII:Bushido kupa gyerek 1.fiú 32kg küzd 2.hely
XVIII.J&S Speed kupa gyerek 1. fiú 36kg küzd 2.hely

2016
Carpathia cup gyerek 2. fiú küzd 2.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú küzd 2.hely
XIX.J&S Speed kupa gyerek 2. fiú küzd 2.hely

Boros Krisztián

2014
Diákolimpia döntő gyerek 1. fiú 36kg küzd 2.hely
I.Balmaz kupa gyerek 1. 36kg küzd 1.hely
XIV.Nagykun kupa gyerek 1. 36kg küzd 1.hely
XVI. J&S Speed kupa gyerek 1. 36kg küzd 3.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 1. 36kg küzd 3.hely

2015
Diákolimpia döntő gyerek 2. ffi 36kg küzd 2.hely

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 2. fiú küzd 2.hely
Orosháza open gyerek 2. fiú küzd 2.hely

Nagy Kristóf

2014
Diákolimpia döntő ifi 85kg küzd 3.hely
XV.J&S Speed kupa ifi 85kg küzd 2.hely


*** Erdei Bence

2014
XVI.J&S Speed kupa serdülő fiú 75kg küzd 3.hely
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság serdülő 75kg küzd 1.hely

2015
Diákolimpia elődöntő srd +70kg 2.hely

*** Gavallér Dávid

2014
MKSZ Utánpótlás Magyar Bajnokság gyerek 1. fiú küzd 3.hely

2015
Balmaz kupa gyerek 2. küzd 2.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 2. küzd 2.hely

2016
Orosháza open gyerek 2. fiú küzd 1.hely
XIX.J&S Speed kupa gyerek 2. fiú küzd 2.hely
II.Damashi kupa gyerek 2. fiú küzd 1.hely

*** Bagdi Alexa Zita

2015
Diákolimpia elődöntő 29kg gyerek 1. küzd 3.hely
XVII.J&S Speed kupa gyerek 1. női 29 kg küzd 3.hely
Balmaz kupa gyerek 1.lány 1.hely

2016
XIX.J&S Speed kupa gyerek 1. lány kata 3.hely
XIX.J&S Speed kupa gyerek 1. lány küzd 3.hely

*** Farkas Benedek

2016
Diákolimpia elődöntő serdülő fiú kata 3.hely

*** Pál Zsófia

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. lány 35kg küzd 3.hely

Szabó Dorina

2015
Diákolimpia elődöntő ifi +60kg küzd 2.hely
Damashi kupa ifi +60kg küzd 2.hely
Sysman open ifi női 65kg küzd 2.hely
II.Nyíradony kupa ifi női 65kg küzd 1.hely

2016
Carpathia cup junior női 65kg küzd 3.hely
Diákolimpia elődöntő junior női küzd 1.hely
Swiss open junior női 65kg  küzd 3.hely

*** Salamon Lili

2015
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. kata 3.hely
Balmaz kupa gyerek1. lány küzd 2.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 1. lány küzd 3.hely

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány küzd 3.hely
Orosháza open gyerek 1. lány küzd 2.hely

*** Lisztes Balázs

2015
Balmaz kupa gyerek 1. fiú küzd 1.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 1.fiú küzd 1.hel
XVIII.J&S Speed kupa gyerek 1. fiú 29kg küzd 3.hely
XVIII.J&S Speed kupa gyerek 1. fiú kata 3.hely

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. fiú küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1 fiú 29kg küzd 2.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. fiú kata 2.hely
II.Damashi kupa gyerek 1. fiú küzd 2.hely

*** Nagy Márk

2015
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. kata 2.hely
Damashi kupa gyerek 1. fiú küzd 3.hely

*** Veres Nándi

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. fiú küzd 3.hely

Sólyom Anna

2015
XVIII.Bushido kupa gyerek 2. 55kg küzd 2.hely

2016
DIákolimpia elődöntő srd lány kata 3.hely
Diákolimpia elődöntő srd lány küzd 2.hely
XIX.J&S Speed kupa srd lány kata 2.hely

***

Makay Zétény

2015
XVIII:J&S Speed kupa gyerek 1. fiú 29kg küzd 3.hely

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. fiú kata 3.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. fiú küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. fiú 35kg küzd 3.hely
Orosháza open gyerek 1. fiú küzd 3.hely
XIX.J&S Speed kupa gyerek 1. fiú kata 2-hely
II.Damashi kupa gyerek 1. fiú küzd 2.hely

***

Kerékgyártó Csenge

2015
XVIII.J&S Speed kupa srd lány 58kg küzd 3.hely

2016
Diákolimpia elődöntő ifi lány küzd 3.hely
Orosháza open ifi lány küzd 3.hely

***

Sólyom Katalin

2015
I.Damashi kupa női C-kat küzd 1.hely

***

Dr.Tornai Dávid

2015
XV.Nagykun kupa ffi C-kat küzd 3.hely

2016
II.Damashi kupa felnőtt C-kat 2.hely

***

Dankó Lajos

2015
Damashi kupa ifj ffi 70kg 1.hely

2016
II.Damashi kupa junior ffi küzd 1.hely

***

Sólyom Gréta

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány kata 1.hely
XIX.J&S Speed kupa gyerek 1. lány kata 1.hely

***

Csaplovics Levente

2015
II.Balmaz kupa gyerek 0.fiú küzd 3.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 0. fiú küzd 3.hely
II.Nyíradony kupa gyerek 0. fiú kata 2.hely

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. fiú kata 2.hely

***

Dankó Gréta

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány kata 2.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány küzd 2.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. lány 35kg küzd 2.hely

*** Rácz Viktória

2016
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány kata 3.hely
Diákolimpia elődöntő gyerek 1. lány küzd 1.hely
Diákolimpia döntő gyerek 1. lány +35kg küzd 3.hely
XIX.J&S Speed kupa gyerek 1. lány kata 2.hely