II. Ludszky Tamás Várpalota
III. Kátai Szabolcs Jászberény
III. Pozsonyi Péter Budai Harcművész SE
Gy.I.ffi 37kg:
I. Csibra Barnabás Jászberény
II. Farkas Alex Almásfüzítő
III. Bruszi Dávid Almásfüzítő
III. Kiss László Soproni MAFC
Gy.I.ffi+37kg:
I. Balogh Botond Várpalota
II. Orbán Bence Castrum SC Kapuvár
III. Német Sándor Victory Martfű
III. Mészáros Tamás Shogun SE
Gy.I.női 35kg:
I. Treba Kíra Jászberény
II. Fehér Eszter Power SE (Abony)
III. Vass Nárcisz Enying VSE
Gy.I.női+35kg:
I. Fábián Orsolya Castrum SC Kapuvár
II. Bakó Réka Victory Martfű
III. Árva Ivett Yamato SE
I. Ádám Kristóf Full-Contact
II. Szalai Sámuel Castrum SC Kapuvár
III. Szajka Bendegúz Jászberény
III. Gál Barnabás Jászberény
Gy.II.ffi 44kg:
I. Zana Zoltán Jászberény
II. Schwarcz Barnabás Várpalota
III. Soltész Andor Kisvárda
III. Vass Norbert Enying VSE
Gy.II.ffi 52kg:
I. Karczub Donát Nyírbátor
II. Molnár Krisztián Kiai Dojo SE.
III. Bakonyi Ádám Shogun SE
III. Pluhár György Almásfüzítő
Gy.II.ffi 60kg:
I. Valkó Barnabás Almásfüzítő
II. Móczó Milán Jászberény
III. Radnai Viktor Várpalota
Gy.II.ffi+60kg:
I. Gaál Gellért Sopron Kamikaze
II. Lajka Bence Bendiák KKK SC
III. Kovács Adrián Renmei SE
I. Mészáros Lili Kalocsai SE
II. Molnár Brigitta Castrum SC Kapuvár
III. Szabó Evelin Shogun SE
Gy.II.női 45kg:
I. Straubinger Kitti Renmei SE
II. Papp Réka Nyírbátor
III. Vámos Viktória Kisvárda
III. Kupsza Klaudia Kalocsai SE
Gy.II.női+45kg:
I. Kerekes Réka Jászberény
II. Lestál Fanni Budai Harcművész SE
III. Korsós Blanka Albatrosz SE
Srd.ffi 44kg:
II. László Ferenc Enying VSE
III. Ádám Richárd Full-Contact
III. Ferenczy Áron Griff SE, Pápa
Srd.ffi 54kg:
I. Bodnár Norbert Hajdúszoboszló
II. Csillag Bence Victory Martfű
III. Iglódi Gergő Victory Martfű
III. Dénes Ákos Soproni MAFC
Srd.ffi 64kg:
I. Hegedűs Bendegúz Siófok és Környéke SE
II. Körmendi Adrián Várpalota
III. Márkus Dominik Victory Martfű
III. Németh Márk Castrum SC Kapuvár
Srd.ffi 74kg:
I. Farkas Caba Harcosok Klubja Nagykőrös
II. Berencsi Csaba Kisvárda
III. Schnürlein Andor Kecel
III. Boári Baldvin Bendiák KKK SC
Srd.ffi+74kg:
I. Dávid Máté Derecske Budo
II. Dávid Ádám Derecske Budo
III. Lábszki Ádám Nyírbátor
I. Farkas Liza Zsófia Albatrosz SE
II. Vas Tekla Renmei SE
III. Balázs Panni Shogun SE
III. Vágó Gréta Nyírbátor
Srd.női 58kg:
I. Mező Lili Jászberény
II. Szilágyi Fanni Victory Martfű
III. Nádasdi Márta Shogun SE
III. Rudniczai Vanda Siófok és Környéke SE
Srd.női+58kg:
I. Végerbauer Roberta Castrum SC Kapuvár
II. Tajti Bianka Harcosok Klubja Nagykőrös
III. Felső Kata Bendiák KKK SC
III. Seres Petra Bendiák KKK SC
I. Bodnár József Hajdúszoboszló
II. Kis – Simonka Vincze Hajdúszoboszló
III. Egyed Bulcsú Soproni MAFC
Ifj.ffi 65kg:
I. Fekete Farkas Mór Victory Martfű
II. Vastag Adrián Renmei SE
III. Barta Gábor Fight Team HSE
III. Orosz Tamás Sopron Kamikaze
Ifj.ffi 75kg:
I. Szűcs Péter Shogun SE
II. Kovács Ádám Csorna
III. Nagy Norbert Kyo Hungária SE
III. Szőnyi Andor Kalocsai SE
Ifj.ffi+75kg:
I. Sebestyén Miklós Banzai KKK
II. Markos Attila Nyírbátor
III. Gulyás Gyula Dávid Yamato SE
I. Horváth Kitti Renmei SE
II. Seregély Gyöngyi Répcelaki Rakurai KE
III. Kovács Dorina Albatrosz SE
Ifj.női+60kg:
I. Wiszler Réka Victory Martfű
II. Horváth Ramóna Kiai Dojo SE.
III. Farkas Adrien Shogun SE
I. Karczub Zalán Nyírbátor
II. Fábián Márk Castrum SC Kapuvár
III. Bors Ákos Soproni MAFC
Jun.ffi 75kg:
I. Rétfalvi Tamás Kisvárda
II. Ludszky Zsolt Várpalota
III. Gazi Dávid Budai Harcművész SE
Jun.ffi 85kg:
I. Szöllősi Bence Bendiák KKK SC
Jun.ffi+85kg:
I. Lizák Richárd Siófok és Környéke SE
II. Kaszás Martin Tekeres SK
III. Dávid András Dercske Budo
Jun.női 55kg:
II. Karczub Miriam Nyírbátor
III. Berencsi Tímea Kisvárda
Jun.női 65kg:
I. Tóth Alexandra Siófok és Környéke SE
II. Barzsó Rebeka Castrum SC Kapuvár
III. Kovács Eszter Csorna
Jun.női +65kg:
I. Feczák Bianka Tekeres SK
A verseny legtechnikásabb férfi versenyzője: Balogh Botond Várpalota
A verseny legtechnikásabb női versenyzője: Mező Lili Jászberény
A verseny legtharcosabb férfi versenyzője: Szöllősi Bence Bendiák KKK SC
A verseny legharcosabb női versenyzője: Tajti Bianka Harcosok Klubja Nagykőrös
Gyöngyös, 2013 november 23. Dr Bogdán Olivér főbíró